Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Půjčovna koloběžek - Sundisk Family

Půjčovna koloběžek v povodí řeky Jizery se základnami podél jejího toku.

Nabízí přes 100 kvalitních a prověřených koloběžek značky KOSTKA pro děti i dospělé. Koloběžku si můžete půjčit v  kamenných základnách v Kempu Dolánky, na Žluté plovárně na Malé Skále, v Infocentru Greenway Jizera na centrálním parkovišti, na Chatě Kopanina nebo v Penzionu Křížky.

Půjčovna koloběžek - kvalita, rychlost a spolehlivost

Jelikož se již dlouhá léta snaží návštěvníkům českého ráje poskytnout co nejkvalitnější služby, letos se z nich stala jedna z největších půjčoven koloběžek v Českém ráji, tudíž se již nestane, že by na vás koloběžka nezbyla. Velice se o to také zasadil český výrobce koloběžek Kostka, se kterým vybírá kvalitní a prověřené koloběžky pro děti i dospělé do půjčovny.

Na koloběžce s celou rodinou i se psem

V  sortimentu naleznete i vybavení pro vaše zvířecí kamarády. Koloběžky upravené pro mushing (pes zapřažený v postroji tahá svého psovoda). Do výbavy této koloběžky patří průžné tažné vodítko a pružný adaptér, který nedovolí vodítku zamotat se do kola.

Pohodové výlety na koloběžkách

Vzhledem k lokalitě nebudou mít problém ani vaši nejmenší, jelikož nejčastější trasa vede celou dobu podél toku Jizery, tudíž je relativně rovná, bez kopců a neustálé mimo frekventovanou silnici. Na každé ze základen také poskytují občerstvení pro naše zákazníky.

Nebojte se vyzkoušet něco nového!

Máte větší ambice než “pouhých” 6km podél Jizery? Půjčte si koloběžku na půl dne nebo na celý den a udělejte si výlet po okolních krásách českého ráje. Koloběžku si můžete na kterékoliv ze základen půjčit a zase ji třeba jinde vrátit.

Tam na lodi, zpět na koloběžce

Spojte si výlet na lodi s výletem na koloběžce. Využijte program “Tam na lodi, zpět na koloběžce”. Půjčíte si loď a na konci vaší trasy na vás již budou čekat koloběžky připravené na cestu zpět podél Jizery.

mailMalá Skála

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
E-mail:info@sundiskfamily.cz
Web:www.sundiskfamily.cz