Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Půjčovna lodí - Sundisk Family

Vydejte se na raftu, kanoi či kajaku nejromantičtějším úsekem Jizery z Malé Skály do Dolánek. V půjčovně lodí na Žluté plovárně najdete vše potřebné pro vaši plavbu.

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí kanoí, raftů a kajaků na Jizeře. Lodě si můžete půjčit v kamenných základnách Žlutá plovárna Malá Skála, v obcích Líšný a v Kempu Dolánky. V naší nabídce máme plastové kanoe typu SAMBA pro 2 až 4 osoby, kajaky  (Železný, Noah, Diablo, Overflow, Raptor), rafty Colorado pro 4 až 8 osob.

Rodinný výlet na kanoi? Žádný problém. 

Jediní na Jizeře půjčujeme prodloužené kanoe pro celou čtyřčlennou rodinu. Do lodi se pak hravě vejde kromě 4 osob a sudu i menší pejsek. Výlet pro celou rodinu na kanoích z Malé Skály do Dolánek.

Splutí řeky Jizery na kanoi, zpět vlakem, či na koloběžce

Půjčovna lodí Jizera - Žlutá plovárna zajišťuje dopravu lodí, osob i bagáže na start vašeho vodáckého výletu či z cíle splutí po celém toku řeky Jizery i Nisy. Máte dost času a sil? Využijte pro zpáteční cestu našich koloběžek značky KOSTKA a vyzkoušejte si program "Tam na lodi, zpět na koloběžce".

Vodácká škola - ovládání lodi a sjíždění řeky bezpečně

Pokud si na lodi nejste zcela jistí a myslíte, že se potřebujete ujistit, jak se loď ovládá případně se rádi necháte poučit o základním pohybu a bezpečnosti na vodě, vodácká škola je tu pro vás.  Zajistíme vám kompletní výcvik pod dohledem zkušeného vodáka. Vodácka škola jak pro děti, tak pro dospělé. Po kurzu od nás vždy obdržíte certifikát a se závěrečným hodnocením. Ideální i jako dárek. 
 
Vaše pohodlí a kvalitní servis v našich vodáckých základnách 

Na Jizeře mají hned 4 kamenné základny, kde si lodě můžete buďto půjčit nebo vrátit. Nabízí také ubytování pro vodáky, občerstvení, místo pro odpočinek, WC a sprchy, sportoviště a dětská hřiště. Zázemí se neustále vylepšuje a modernizuje. Nejsou internetová půjčovna lodí ale skuteční profesionálové - vodáci, kteří vám ochotně a opravdově pomohou.

 
Vodácký výlet na dva dny - parkování a ubytování na Žluté plovárně
 
Je pro vás jednodenní výlet málo a chtěli by jste strávit noc v okolí řeky? Využijte naše ubytování v Penzionu v Křížkách, kde se zároveň nachází i restaurace nebo levné vodácké ubytování přímo v areálů Žluté Plovárny ubytovna “U tlusťocha”. Je tu také možnost stanování na Žluté plovárně nebo v Dolánkách.
 

mailMalá Skála

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
E-mail:info@sundiskfamily.cz
Web:www.sundiskfamily.cz