Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Autokemp - ubytovna SK Mšeno

Ubytovna - autokemp SK Mšeno poskytuje ubytování v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno v turistickém regionu Máchův kraj – Kokořínsko. Město Mšeno je turistické oblasti Kokořínsko.

Autokemp - ubytovna SK Mšeno - ubytování:

Provoz ubytovny je celoroční, provoz autokempu vždy od 1.5 do 31.10., karavany po dohodě se správcem celoročně.

Ubytovna:

Kapacita ubytovny je 34 lůžek s možností tří přistýlek. V hlavním vchodě se nachází 28 lůžek v 7 pokojích (1x dvoulůžkový, 4x čtyřlůžkový, 2x pětilůžkový). Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout,4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnka.

Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2 lůžka a 1x4 lůžka (zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí. Na společné chodbě je mikrovlnka. Provoz ubytovny je celoroční, v zimních měsících se ubytovávají pouze skupiny nad 6 osob. 

Ubytování je využíváno převážně školami v přírodě a školními výlety. Zvláště výhodné vzhledem k dostupnosti sportovišť je využíváno pro různá soustředění. V neposlední řadě je využíváno jako školící středisko pro firmy, instituce ale i organizace.

Autokemp:

V areálu je prostor pro umístění 20-25 stanů. Další možnosti ubytování je 5 stálých karavanů, které jsou vybaveny lednicí, plynovým sporákem a jsou napojeny na el. energii s možností přitápění. Kapacita 2 x 5-lůžkový, 1 x 4-lůžkový, 1 x 3-lůžkový, 1 x 2-lůžkový.

Autokemp - ubytovna SK Mšeno - stravování:

V restauraci poskytujeme stravování podle požadavků ubytovaných v plném rozsahu. Pro školy, soustředění a ostatní skupinové ubytování včetně pitného režimu a svačin.

Po dohodě svatební hostiny, různé podnikové nebo školní srazy, včetně oslav výročí a další hromadné akce.

Autokemp - ubytovna SK Mšeno - další možnosti okolí:

Kokořínsko: oblast stvořená pro lesní a skalní turistiku, pro cykloturistiku a horolezectví.

Stadion SK Mšeno: 2 x fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro závody v ploché dráze s možností dalšího využití, krytá tribuna, depo, šatny a další travné plochy kde je možno hrát badminton, líný tenis a další hry. Možnost zapůjčení sportovních pomůcek pro kopanou, pálky na badminton, beachball, líný tenis, stolní tenis, petanque a různé společenské hry.