Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Autocamp Mělník

Autocamp Mělník nabízí ubytování v klidné části města regionu Máchův kraj a svou polohou přímo u krásného moderního koupaliště je předurčen k trávení aktivní dovolené s možností výletů do jedinečné přírodní scenérie Chráněné krajiné oblasti Kokořínsko, na zámky ve Veltrusech, Liběchově, Nelahozevsi, nebo do rotundy na památné hoře Říp a také do nedaleké Prahy.

Mělnický autokemp se rozkládá se na ploše 4 hektarů a nabízí 80 karavanových stání s el.přípojkou, 80 stanových stání a další lůžka v různých ubytovacích zařízeních, sprchy s teplou vodou 24 hodin denně, službu na recepci 24 hodin denně, restauraci s terasou a se skvělou kuchyní, minigolfové hřiště, stolní tenis, volejbal, dětské hřiště, možnost půjčení automat. pračky, lednice, žehličky, kuchyňka s teplou vodou. Další vybavení kempu: výlevka pro chemické wc, centrální sociální zařízení.

Restaurace s kapacitou sta míst umožňuje konání svatebních hostin, srazů, firemních školení,tanečních zábav a mnoha jiných akcí. Provoz restaurace je celoroční a v letních měsících je rozšířen o terasu se 40 místy v příjemném stínu.

Autocamp Mělník - Sezonní ubytování:

- 14 čtyřlůžkových chatek bez příslušenství, k dispozici ohřívárna jídel, centrální sociální zařízení
- 13 dvoulůžkových obytných sudů bez příslušenství
- 80 karavanových stání: k dispozici ohřívárna jídel, centrální sociální zařízení
- 80 stanových stání: k dispozici ohřívárna jídel, centrální sociální zařízení

Autocamp Mělník - Celoroční ubytování:

- 10 čtyřlůžkových bugalowů s příslušenstvím - vybavené sprch. koutem, wc, kuchyňskou linkou (nádobí, rychl. konvice, lednice, el. sporák), terasa (lavičky + stolek)

- 10 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím - vybavené sprch. koutem, wc, kuchyňskou linkou (nádobí, rychl. konvice, lednice, el. sporák), velká terasa (lavičky + stolek)

Vybavení kempu:

kuchyňka s teplou vodou
lednice
automatická pračka
výlevka pro chemické WC
centrální soc. zařízení s teplou vodou
minigolf
stolní tenis
volejbal
dětské hřiště
restaurace s terasou

Autocamp Mělník - Motel:

Samostatně stojící dvoupatrová budova, disponující 29 pokoji s kapacitou 70 lůžek v 1 až 4 lůžkových pokojích s lednicí, stolkem a skříní, každé patro má vlastní sprchu, wc a kuchyňku.

Autocamp Mělník - Unimo ubytovny:

Samostatně stojící budovy vhodné pro větší skupiny lidí (např. sportovní soustředění - po dohodě lze zajistit stravování), s vlastním soc. zařízením (oddělené sprchy a wc: dámy/páni). Obě budovy mají velkou klubovnu a TV a lednicí.

Unimo I: 15x- 2 lůžkový pokoj

Unimo II: 18x-2 lůžkový pokoj, 2x-4 lůžkový pokoj

mailMělník

Klášterní 720, Mělník, 276 01

Telefon:+420 315 623 856
GSM:+420 608 259 988
E-mail:autocamp@campmelnik.cz
l.patik@seznam.cz
Web:www.campmelnik.cz