Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace
Villa Friedland poskytuje ubytování uprostřed lázeňského parku obce Lázně Libverda v regionu Frýdlantsko. Penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn.

Villa Friedland je zrekonstruované bývalé sídlo Clam-Gallasů, majitelů panství Frýdlant. Pokoje jsou zařízeny v historickém stylu. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je penzion vhodný pro náročnější klientelu.

Villa Friedland - vybavení:

Pro relaxaci můžete využít saunu a  whirlpool přímo v budově. Pokoje jsou vybaveny: TV-SAT, minibar, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, telefon, sauna, whirlpool, solárium, parkoviště, 3 pokoje mají vlastní balkon.

Ceník dalších služeb, které jsou v lázních k dispozici zde.

Villa Friedland - sport/aktivity:

Celý areál nabízí celou řadu možností ke sportovnímu vyžití. Nabízíme možnost pronájmu tenisových kurtů, minigolfu a po dohodě i tělocvičny pro míčové hry. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro individuální cyklistické výlety po překrásném okolí Jizerských hor (pro skupinu zajistíme odvoz do hor). Pro regeneraci nabízíme možnost pronájmu malého rehabilitačního bazénu, popř. zajistíme vstup do velkého krytého bazénu (cca 6 km od areálu). Dále nabízíme pronájem sauny a whirlpoolu. Z naší široké nabídky léčebných procedur si vyberete léčebný program na míru, případně Vám léčebný program sestaví lékař po vstupní prohlídce. Nabízíme možnost výběru stravování v naší restauraci, kde si vyberete speciality české i mezinárodní kuchyně.

mailLázně Libverda

Lázně Libverda 87, 463 62

Telefon:+420 482 368 100
E-mail:rezervace@lazne-libverda.cz
pobyty@lazne-libverda.cz
Web:www.lazne-libverda.cz