Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace
Penzion Arosa poskytuje příjemné ubytování v obci Růžová, která leží severně od města Děčín. Nachází se v oblasti Národního parku České Švýcarsko, u hraničního přechodu Hřensko.

V přízemí penzionu Arosa naleznete společenskou místnost, hernu, jídelnu a vybavenou kuchyň, ze které vyjdete přímo na terasu se zahradním grilem, kde můžete posedět s přáteli nebo odpočívat. Na terase je malé zahradní jezírko.

Penzion Arosa - ubytování:

Pronájem celého objektu.

V patře penzionu jsou pro Vás připraveny tři pokoje: zelený, modrý a vínový. Zelený pokoj je třílůžkový, modrý pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky. Vínový prostorný mezonetový apartmán poskytuje v podkroví dvě lůžka a ve spodním pokoji 2x dvojlůžko. Součástí pokojů je TV/SAT.

Penzion Arosa - stravování:

Stravování vlastní.

Penzion Arosa - další sližby:

Kola a jiné sportovní náčiní můžete uschovat do samostatné místnosti. V penzionu Arosa je k dispozici WiFi bezdrátová síť.Penzion je vytápěn ekologickým tepelným čerpadlem.

Penzion Arosa - aktivity:

Obec Růžová, kde penzion Arosa naleznete, je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Nachází se v těsné blízkosti NP České Švýcarsko, do vyhlášených soutěsek s lodičkami vede značená turistická cesta 2 km. Můžete navštívit Pravčickou bránu 11 km, Dolský mlýn 6km, Belveder 10 km, kopec Růžák 4 km nebo vyhlídku na Pastevním vrchu 1km.

Cyklisté mohou využít nádherné trasy, které vedou národním parkem i mimo něj, na kole se snadno dostanete i do sousedního NP Saské Švýcarsko.

Hrajete golf? Z penzionu Arosa vidíte na golfové hřiště v Janově 3km od obce Růžová.

Tenisové, nohejbalové a volejbalové hřiště s umělým povrchem je 2 minuty od penzionu Arosa hned vedle dětského hřiště.

Obec Růžová se stala v roce 2014 Vesnicí roku v Ústeckém kraji.

Penzion Arosa - výletní cíle v okolí:

Dolský mlýn, soutěsky s lodičkami, Pravčická brána, Kamenická Stráň, Belveder.

mailRůžová

Růžová 298, 407 14

GSM:+420 602 193 293
E-mail:penzionarosa@seznam.cz
Web:www.arosa.cz