Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Penzion Stará hospoda

Penzion Stará hospoda nabízí ubytování v obci Doubice, na rozhraní Šluknovského výběžku a turisticky atraktivního regionu České Švýcarsko.

Penzion Stará hospoda - ubytování:

Penzion nabízí ubytování ve dvou i vícelůžkových pokojích, celkový počet lůžek je 50 v 19 pokojích s možností 4 přistýlek. Každý pokoj vybaven sprchou a WC. Na všech pokojích možnost připojení na internet, se svým počítačem, prostřednictvím sítě wifi.

Penzion Stará hospoda - stravování:

Stravování je zajištěno ve stylové restauraci. K dispozici je vynikající česká kuchyně, široký výběr pokrmů, včetně specialit ze zvěřiny. K restauraci patří myslivecký salónek (pro 30osob), letní terasa, letní koliba s grilem a tanečním parketem.

Penzion Stará hospoda - další služby:

Dále je hostům k dispozici dětské hřiště, beach volejbalové a nohejbalové hřiště, stolní tenis, tenisové kurty, půjčovna horských kol, pro příznivce drsnějších dokonce výuka horolezectví.

Při svém pobytu nemusíte mít starosti ani o své auto, protože pro své hosty má Stará hospoda uzamykatelné parkoviště.

Pension vedený panem Rezkem a jeho manželkou se nachází na území samozvaného „Doubického království." 

Přímo v areálu penzionu je možné platit dvojí měnou: Českými korunami nebo Doubáky (kurz 100 DBK : 90 CZK).

16.09.2012 byl majitel pan Rezek zaregistrován do České knihy rekordů, za největší počet dřevěných soch. Těchto většinou pohádkových soch bylo tehdy napočítáno 316 kusů.

Penzion Stará hospoda - aktivity:

V letním období láká okolní krajina k cykloturistickým, pěším, ale i automobilovým výletům, v obci Doubice je možnost koupání v místní vodní nádrži nebo v cca 3 km vzdálené přehradě Kyjov. Rybáře jistě zláká možnost bohatých úlovků v místním rybníku (povolení k zakoupení na místě). V zimním období je lyžařský areál v Jiřetíně pod Jedlovou je vzdálen cca 9 km. Pro běžkaře jsou vhodné podmínky přímo v okolí penzionu.

mailDoubice

Doubice 172, 407 47

Telefon:+420 412 381 432
Fax:+420 412 381 432
E-mail:info@starahospoda.cz
Web:www.starahospoda.cz