Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace
Hotel Hvězda se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou, 500 m od lyžařského areálu.

Ubytování:

Ubytování nabízí hotel Hvězda ve 2 až 3 lůžkových pokojích a dále několika rodinných pokojích až s 6 lůžky. Všechny pokoje jsou stylově zrekonstruovány s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT na pokojích. V celém hotelu naleznete pokrytí WIFI.

Pro hosty se nabízí také možnost využití dětského koutku, který také slouží jako nekuřácká restaurace pro rodiny s dětmi. Děti si zde mohou hrát, kreslit, číst, nebo sledovat pohádky.

Hotel je také vhodný pro uspořádání školení nebo soukromé akce v salónku, který nabízí prostor přibližně pro 25 osob.

Stravování:

Restaurace hotelu Hvězda patří mezi vyhlášené restaurace tohoto kraje, kde naleznete speciality jak staročeské kuchyně, tak i dobroty mezinárodní gastronomie. Pro rodiny s dětmi je připravena nekuřácká restaurace s dětským koutkem.

Zimní aktivity:

50 m od hotelu se nachází přibližovací vlek do Skiparku Pec pod Sněžkou, kde je k dispozici mnoho různých obtížností, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost 3 osvětlených sjezdovek. V okolí jsou upravované běžecké tratě - Krkonošská magistrála.

Letní aktivity:

Ideální místo pro pěší turistiku a cykloturistiku.
V blízkém okolí se nachází bazén, fitness, sauna, solárium, tenisové kurty, squash, bowling a další stylové restaurace. Možnost zprostředkování vyjížděk na koních.

mailPec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 193, Pec pod Sněžkou, 542 21

GSM:+420 722 702 111
E-mail:info@hotelhvezda.cz
Web:www.hotelhvezda.cz