Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace
Pension Horalka se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Krkonoš - Rokytnici nad Jizerou. Toto horské městečko nabízí svým návštěvníkům odpočinek a relaxaci po celý rok. Na své si přijdou milovníci horských kol, pěší turistiky, houbaři i vyznavači raftingu a hlavně milovníci zimních sportů.

Pension Horalka nabízí svým hostům ubytování vč. snídaně. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a jsou vybaveny kabelovou TV. Připojení na internet v restauraci. 

Stravování je zajištěno v příjemné stylové restauraci s barem. Restaurace nabízí široký výběr z minutkové kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů. Kapacita restaurace je 50 míst k sezení, což je ideální počet pro pořádání firemních večírků, školení, oslav narozenin atd. Možnost zajištění hudby různých žánrů. V létě možnost venkovního posezení, grilování a udění na zahradě. Pension má vlastní parkoviště.

V místě se nachází lanová dráha na Lysou horu, sportovní hala, kuželna, bowling, fitness centrum, diskotéka, sauna, masáže a další. V zimním období je zde pro různě zdatné sportovce připraveno 27 vleků, (4 s večerním lyžováním), trasy pro běžkaře, půjčovna lyží, snowboardů a dalších sportovních potřeb vč. lyžařské školy. Známý lyžařský areál Studenov je vzdálen od pensionu cca 10 - 15 min. chůze. Na přání lze zajistit zapůjčení lyžařské výstroje včetně snowboardového vybavení. K dispozici nová cyklo dráha - pro adrenalinové vyznavače tohoto sportu.

mailRokytnice nad Jizerou

Horní 206, Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 725 965 817
+420 737 138 002
E-mail:info@pension-horalka.cz
Web:www.pension-horalka.cz