Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Pension č.p. 101

Pension č.p. 101 se nachází v obci Vítkovice v Krkonoších, přímo u lyžařského areálu Janova hora.

Celková kapacita ubytování je 20 osob. V pensionu jsou k dispozici čtyři rodinné apartmány s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Součástí ubytování je povlečení. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Jednotlivé apartmány si můžete prohlídnout zde.

V letním období je možné využít venkovní posezení na terase s možností grilování a opékání buřtů u venkovního krbu či ohniště. 

V pensionu je k dispozici sušárna, pro cykloturisty uzamykatelná úschovna kol, která v zimních měsících slouží jako lyžárna. Děti mohou využít dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm. K zapůjčení je nabídka elektronických šipek, výčepního zařízení a grilovacího zařízení, které lze použít od grilování kuřat až ke grilování pořádného čuníka.

V létě je možné parkování přímo u objektu, k dispozici parkovací místa pro 4 vozy. V zimních měsících parkování 150 m od penzionu na neplaceném parkovišti V bezprostřední blízkosti pensionu se nachází autobusová zastávka Vítkovice v Krkonoších.

Jsou zde vhodné podmínky pro milovníky zimních i letních sportů, udržované sjezdové dráhy a běžecké tratě (v zimních měsících lze z Horních Míseček po tratích dojet až ke dveřím pensionu, 150 m od pensionu je vlek Janova hora), v letních měsících je možné využít cyklotrasy a pěší stezky po Krkonoších. Prostředí je vhodné především pro rodiny s dětmi.

mailVítkovice

Vítkovice v Krkonoších 101, 512 38

GSM:+420 607 658 876
E-mail:grofova.katka@seznam.cz
Web:www.pension101.wz.cz