Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Apartmány Villa Diana

Apartmány Villa Diana leží v centru malebného městečka Bělá pod Bezdězem. Město Bělá pod Bezdězem se nachází na hranicích několika atraktivních turistických oblastí – Českého ráje, Kokořínska a Máchova jezera. Apartmány nabízí ubytování v klidném prostředí nedaleko náměstí. Ubytování je vhodné pro firmy, cyklisty i turisty, ale i pro pořádání školení, kurzů a seminářů. Celoroční provoz.

Apartmány Villa Diana – ubytování:

Apartmány Villa Diana poskytuje ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových studiích a zajímavě řešených apartmánech s vlastní kuchyňkou, chladničkou, s koupelnou a WC. Po celodenní práci, výletu či jiné činnosti lze příjemně posedět ve velmi pěkném atriu na zahradě penzionu. Možnost internetového připojení pomocí Wi-Fi zdarma. Penzion Diana má uzavřené parkoviště.

Nabídka v okolí: 100 – 300 m je několik restaurací. - 300 m rybník Slon k rybolovu (povolenky zprostředkujeme) - 200 m tenisový kurt, hřiště na nohejbal, basketball a volejbal - 200 m skateboardové hřiště - 5 km jízdárna s koňmi - 10 km golfové hřiště u Mladé Boleslavi (18 jamek) - 3 km in-line dráha - 3 km Motorland Bělá – motokárová dráha, možnost zapůjčení motokár - 200 m městská sauna

Apartmány Villa Diana – další nabídka:

Město Bělá pod Bezdězem nabízí celou řadu možností k výletům do oblasti Českého ráje. Královský hrad Bezděz a Máchovo jezero jsou od Bělé pod Bezdězem vzdálené 7 km a vaše výlety je možné prodloužit až do bývalého vojenského prostoru Ralsko. Muzeum Auto Škoda Mladá Boleslav (13 km), zámek Mnichovo Hradiště (15 km), Drábské světničky (15 km) a dále do 50 km do celé oblasti Českého ráje.

Kokořínské údolí s hradem Kokořín, skalními kaňony nebo rozhlednou Vrátenská hora je vzdálené cca 30 km.

Další tipy na turistické výlety v okolí města Bělá pod Bezdězem najdete zde.

mailBělá pod Bezdězem

Jenečská 227, Bělá pod Bezdězem, 294 21

GSM:+420 737 563 573
E-mail:info@dianapenzion.cz
Web:www.dianapenzion.cz