Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace
Kompletně zrekonstruovaný hotel Adam poskytuje komfortní ubytování necelé 2 km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn, v nejkrásnějším údolí v regionu Krkonoše, v údolí Svatého Petra, v nadmořské výšce cca 850 m n. m.

Z jedné strany je údolí uzavřeno Kozími Hřbety, Luční Horou a ze strany druhé horským svahem Stoh. Jakékoliv místo v okolí hotelu Vám proto nabízí úchvatný výhled na hřebeny hor.

Hotel Adam – ubytování36 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky), 2 čtyřlůžkové pokoje, 7 apartmánů a 3 pokoje DeLuxe. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, TV se SAT programy, minibarem a trezorem. V ceně ubytování je bohatá snídaně v panoramatické restauraci a také vstup do bazénu a fitness.
V hotelu je k dispozici výtah. Parkoviště a garážová stání jsou zdarma přímo u objektu.

Hotel Adam – Wellnessmasáže, whirlpool, prostorná finská sauna, bio sauna, aromatická parní lázeň. Pro hosty je připraven plavecký bazén 5 x 13 m, Kneippův chodník.

V blízkosti hotelu se nachází sportovní lyžařský areál Svatý Petr.

Hotel Adam – stravování:

Snídaně formou bufetu je automaticky v ceně ubytování. Večeře formou výběru z menu a polopenze. 

Součástí hotelu je restaurace s barem, krbem a dětským koutkem. Jídelní lístek nabízí speciality krkonošské, tradiční české i mezinárodní kuchyně. Ochutnejte Krkonošské kyselo, svíčkovou nebo třeba filet z lososa, vše připravené s láskou a z prvotřídních surovin. V letních měsících je k dispozici terasa s překrásným výhledem na celé údolí a panorama hor. 

Nejlepší místo, kde strávit večer s přáteli, je v baru. Můžete si zahrát šipky, stolní fotbal a dobře se pobavit. V nabídce je široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a kvalitního vína z malého soukromého vinařství. Hotel nabízí restauraci i bar firmám a organizovaným skupinám pro uspořádání společenské akce, školení a firemní prezentace, včetně zapůjčení dataprojektoru a dalšího vybavení. Kongresový sál až pro 50 osob.

mailŠpindlerův Mlýn

Svatý Petr 267, Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 433 070
+420 499 433 071
Fax:+420 499 429 260
E-mail:info@hoteladam.cz
Web:www.hoteladam.cz
www.facebook.com/adamspindl