Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace
Holiday camp se nachází v malebné vesnici Staré Splavy, která leží společně s městem Doksy v těsné blízkosti Máchova jezera, jednoho z nejkrásnějších míst v České republice.

Holiday camp – ubytování:

Holiday camp nabízí k ubytování místa v dvou, tří a čtyřlůžkových chatkách, stanech, nebo karavanech.

Pravidelně zde hostují srazy motorkářů, kteří jsou velice přátelští, dále tradičních dětské tábory, srazy pejskařů apod.

Holiday camp – stravování:

K ideální dovolené patří bezesporu i dobré jídlo a proto, když dostanete hlad, můžete si vybrat z několika hotových jídel zdejší kuchyně za velice příznivé ceny, křupavé domácí langoše, pantátovi utopence, svačinky v podobě hamburgerů, párků v rohlíku a hranolků a samozřejmě i ovocných a uzených knedlíků ze zdejší knedlíkárny.

Holiday camp – další služby:

Možnost opékání buřtů u ohně, grilování, nebo jen tak můžete posedět na terase u dobrého pití. K dispozici TV, kulečník, stolní fotbal, ping-pong, šipky, míčové hry na hřišti a to vše je samozřejmě v ceně ubytování.

Ke sportovnímu vyžití areál kempu disponuje hřištěm na volejbal, nohejbal, pingpongovým stolem, fotbalovým hřištěm - vše v ceně ubytování vč. zapůjčení sportovních pomůcek.

Pokud si chcete vyjet na kole a nemáte ho, je zde půjčovna kol, pro milovníky tenisu jsou dostupné místní tenisové kurty.

 Jezero je vzdáleno od kempu cca 5 minut chůze a přímo u jezera si můžete rozhodnout, zda zůstanete v poklidné části malé pláže, nebo navštívíte vyhlášený aquapark s rušnou velkou pláži a spoustou atrakcí.

U jezera je možnost zapůjčení šlapadel, nebo můžete absolvovat romantickou projížďku na parníku kolem celého jezera.

Holiday camp – okolí:

Máchův kraj, je jedinečný širokou nabídkou příležitostí k trávení volného času. Můžete navštívit zříceniny středověkých hradů (Bezděz, Houska, Kokořín, Lemberk), využít husté sítě cyklostezek, nebo celý den proležet na krásné pláži u jezera.

mailDoksy

U nového Rybníka 310, Staré Splavy, 471 63

GSM:+420 722 929 099
+420 602 168 370
E-mail:holidaycamp@centrum.cz
Web:www.holidaycampstaresplavy.cz