Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Rekreační areál a restaurace Vzlet, Lázně Libverda

Rekreační areál Vzlet se nachází v horní části obce Lázně Libverda, v severní části Jizerských hor, 25 km od Liberce. Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště u objektu) i autobusem (zastávka cca 600 m).

V objektu je k dispozici nově zrekonstruované ubytování typu turistické ubytovny/hostelu s celkovou kapacitou 26 lůžek, restaurace s barem, moderní tělocvična, tenisové a volejbalové kurty. Chatu doporučujeme jako nejvhodnější ubytování pro bajkery v  Libverdě, školním i volnočasovým dětským skupinám, turistickým a sportovním klubům a kolektivům. Je zde možné pořádat soustředění, semináře, kurzy, srazy, oslavy, školní výlety apod. 

Lázeňské centrum s kolonádou je vzdáleno cca 1,2 km, nástupní místo na stezky Singltreku pod Smrkem je vzdáleno cca 1,6 km (Obří sud nebo Chata Hubertka). Jedním ze tří oficiálních nástupních míst se zázemím je v Libverdě Bikecentrum Libverda.  Bikecentrum nabízí od dubna do listopadu k zapůjčení kola zn. Rock Machine, veškeré služby zde jsou šité na míru cyklistům. Součástí centra je i stanice Horské služby.

Pro bajkery rekreační areál Vzlet nabízí bezpečné uložení jízdních kol, po dohodě možnost servisu a mytí v blízkém Bikecentru Libverda, zajištění celoroční dopravy osob, kol a lyží vlastním minibusem taktéž po dohodě.

Areál provozuje obecní úřad Lázně Libverda čp.16, 463 62 pošta Hejnice. Virtuální prohlídky a fotogalerie na www.areal-vzlet.cz

Okolí rekreačního areálu Vzlet je vhodné pro cyklisty a bajkery,  horskou turistiku, relaxační procházky, běh pro zdraví,  v zimě pro běh na lyžích, sáňkování a lyžováníMožnost využití široké nabídky relaxačních a léčebných procedur místních lázní.

Ceny se odvíjejí od počtu osob ve skupině, vždy je to na individuální dohodě.

Otevírací doba se během roku přizpůsobuje ubytovaným hostům.

Aktuální informace na www.laznelibverda.cz


mailLázně Libverda

Lázně Libverda 56, 463 62

GSM:+420 734 379 702
E-mail:dasamaderova@seznam.cz
Web:www.areal-vzlet.cz