Máchův kraj

oficiální stránky turistické destinace

Hotel Berg**** Staré Splavy

Ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezera

Staré Splavy jsou historicky oblíbené residenční středisko, které se nachází u Máchova jezera. Nachází se zde písečná pláž, minigolf, tenisové kurty, sportovní hala, půjčovna kol ale také další možnosti, jak trávit dovolenou s rodinou či přáteli. Lokalita je oblíbena pro pořádání firemních akcí nebo rekreačních pobytů. V okolí je nespočet restaurací, cukráren, kaváren ale také diskoték. Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit, jachting, windsurfing, projížďky parníkem a půjčovny lodí a šlapadel.

Hotel nabízí romantické ubytování v 21 pokojích a suitách (apartmánech) s kapacitou 85 lůžek. Hotelové pokoje a prostory jsou nekuřácké. Kuřáci mají vymezený prostor ke kouření.

Ubytování je v kategoriích:

• Jednolůžkový pokoj ( business a imobilien)

• Dvoulůžkový pokoj

• Dvoulůžkový pokoj s balkonem

• Junior suite a suite s balkonem. Má dvě ložnice a jsou vhodné pro rekreaci i s více dětmi. 

• Suite jsou řešeny jako ložnice s další obytnou místností k relaxaci a odpočinku

V hotelu najdete kongresovou halu, salonky určené na privátní akce, restauraci s letními terasami, bar s tanečním parketem, vinotéku s 13.000 lahvemi tuzemských a evropských vín, galerii „RINGOLAND“ a wellness zóny. Ty jsou rozděleny na části FAMILY SPA WELLNESS, WELLNESS THERAPY a FITNESS.

V privátní části (bez veřejného přístupu) FAMILY SPA WELLNESS je vnitřní vyhřívaný bazén, jakuzzi, Kneippovy lázně, solární louka, finská sauna „HELSINKY“, biosauna „OSLO“, solný parní box „SALZBURG“ a bazénový bar.

Část WELLNESS THERAPY nabízí možnosti výběru masáží, zábalů, privátní vířivku, koupele v regeneračních vanách, ale i přístrojové lymfomasáže a oxygenoterapii. Nejvyužívanější je Hammam, peeling celého těla na předehřáté mramorové desce s hřejivým zábalem.

mailDoksy

Lázeňský vrch 82, Doksy, 471 63

Telefon:+420 487 877 445
E-mail:recepce@hotelberg.cz
Web:www.hotelberg.cz